Події

 

STEM-екскурсія в інтерактивний музей «Знаніум»

 

27 листопада 2019 року з метою популяризації природничих наук відбулася навчальна STEM-екскурсія в інтерактивний музей «Знаніум» для студентів груп ХТ-18-1 та ХТ-18-2 Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, під керівництвом викладача Шишкіної Л.О.

 

З перших хвилин юнаки та дівчата занурилися в дивовижний світ наукових законів та фізичних явищ. У молоді була можливість не тільки доторкнутися до механізмів та обладнання, але і дослідити, привести в рух, перевірити та побачити, як народжуються дива прямо в їх руках.

 

 

Порадувало, що студенти, під час екскурсії, вели активну бесіду, обговорювали, дискутували та давали на всі питання з різної тематики екскурсоводів-консультантів влучні, аргументовані відповіді, розв'язували логічні завдання.

 

В ході екскурсії всі бажаючи змогли посидіти на цвяхах, підняти себе на стільці, привести в рух різноманітні маятники і механізми, створити власноруч магнітну картину, виміряти своє біополе і багато іншого.

 

Такі STEM-заняття дають можливість по-новому і з інтересом поглянути на ті навчальні дисципліни, які раніш здавалися сухими або незрозумілими.

 

Студенти на власні очі переконалися, що наука – це круто й цікаво!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ