Події

 

МАРАФОН КРЕАТИВНОЇ СТІЙКОСТІ

В РАМКАХ XI МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «ІНШИЙ ПОГЛЯД»

27 жовтня 2023 р.

 

27 жовтня 2023 року викладачі спецдисциплін Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу Валентина ГАЛЯМАР та Ірина БІЛА разом зі студентами груп М-23-1, ПТБ-22-1, М-22-1 взяли участь в новому форматі Марафону інтерактивних онлайн-лекцій і воркшопів від українських топ-креаторів.

 

Команда організаторів фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Інший погляд», приймаючи всі виклики сучасності і, адаптуючись до них, розширили рамки заходу і започаткували Марафон креативної стійкості.

На першому івенті Марафону учасники познайомилися з:

🔸Іриною Кузнєцовою (однією з фундаторок українського ринку реклами; представницею Cannes Lions в Україні; засновницею і членкинею ВРК; гендиректоркою агентства «ДІАЛЛА»; ідейною натхненницею CIAU), яка занурила всіх у світ креативу та розповіла, як креатив змінює світ і як кожен охочий може на це впливати.

 

 

🔸Анастасією Польською (Head of PR креативної агенції Bickerstaff.381), яка ознайомила учасників з діяльністю креативної агенції Bickerstaff.381, яка змусила світ говорити про український соціальний креатив.

 

 

🔸Дмитром Власовим (директором зі стратегії групи компаній infocus), який довів учасникам, що соціальні проєкти – це must have сучасного маркетингу.

 

 

Професійні спікери заходу фахово донесли до учасників:

·        - як створювалися визнані світом креативні проєкти;

·        - як через креатив змінювати світ на краще;

·        - як створювати креатив, який надаватиме бренду цінність;

·        - як це працювати в креативному середовищі та де ж черпати натхнення;

·        - як створити таке портфоліо, щоб отримати job-offer на омріяну роботу та багато іншого.

Зараз ми, як ніколи розуміємо, що кожен українець відстоює незалежність і свободу на власному фронті, у тому числі й культурному. Ми переконані, що будь-які труднощі роблять нас більш стійкими і натхненними на геніальні ідеї. Впевнені, що такі заходи допоможуть розпалити вогник креативу в душі кожного здобувача освіти та прокачати відповідні скіли.

Попереду ще низка цікавих івентів, приєднуйтеся до світу креативу!

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ