Події

 

Онлайн єдина інформаційна година «Інтимне фото в Інтернеті»

 

«Надіславши кому-небудь світлину свого оголеного тіла, ти одразу втратиш можливість контролювати подальший шлях цього зображення і не зможеш запобігти негативним та небезпечним наслідкам цього вчинку у власному реальному житті» - саме з такого меседжа-застереження 27 жовтня 2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше-Криворізький державний комерційно-економічний технікум) розпочалась єдина інформаційна година онлайн «Інтимне фото в Інтернеті» для здобувачів освіти І-ІІ курсів.

 

 

 

Даний івент було організовано та проведено психологічною службою коледжу у співпраці з кураторами груп в рамках інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього тижня медіаграмотності (25-29 жовтня) з метою привернення уваги на актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних фотографій. Навчальні матеріали та методичні рекомендації інформаційної години створені в рамках освітнього проєктту #stop_sexтинг за підтримки МОН, Мінцифри та Уповнаваженого Президента з прав дитини.

 

 

 

 

Куратори разом зі здобувачами освіти І-ІІ курсів спробували розібратися з питанням «інтимне селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», переглядали та обговорювали відеоматеріали та презентації з даної теми, ділилися досвідом та обговорювали реальні ситуації.

 

 

 

 

До інформаційної кампанії були залучені і батьки. Адже, формування поведінки дітей в Інтернеті та створення безпечного середовища в мережі - є спільним завданням. Тому в рамках педагогічно-батьківського проєкту «Навчаємо та виховуємо разом!» батькам було надіслано онлайн-посібник «Covid-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів» з метою привернення уваги до проблеми некоректної поведінки дітей у мережі Інтернет, особливо, під час дистанційного навчання.

 

Також батькам було запропоновано приєднатися до перших Всеукраїнських батьківських зборів з медіаграмотності онлайн «Батьки і діти: на одній медіаграмотній хвилі», на яких велось обговорювання, як зміцнити довіру дітей до батьків у лавині інформації.

 

 

 

Сподіваємось, такі заходи допоможуть всім учасникам освітнього процесу краще зрозуміти ризики безконтрольного користування Інтернетом, відслідковувати нові негативні тенденції в цифровому середовищі та вчасно на них реагувати.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ