Події

 

Регіональне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

 

27 жовтня 2017 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет», у рамках роботи регіонального методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг, відбулося засідання круглого столу на тему: «Формування професійно-творчих умінь студентів із використанням інноваційних технологій», в якому брали участь викладачі Криворізького державного комерційно-економічний технікуму Лушнікова О.Ю та Єгорова О.М.

 

 

На засіданні активно обговорювались питання щодо освітньо-педагогічних змін, які відбуваються у контексті європейських трансформацій, зумовлених впровадженням інноваційних освітніх технологій, що ґрунтуються на використанні сучасної комп’ютерної техніки та вимагають застосування нових форм, методів і засобів навчання.

 

 

Викладач Єгорова Олена Миколаївна виступила з доповіддю «Формування професійно-творчих умінь студентів із використанням інноваційних технологій при викладанні обліково-економічних дисциплін», поділившись власними методами ефективної підготовки фахівців у сучасній системі господарської діяльності підприємства.

 

 

Голова РМО Лушнікова Ольга Юріївна поділилась власним досвідом з приводу інноваційних технологій у контексті оптимізації самоосвіти студентів та зосередила увагу колег-економістів на подальшій продуктивній роботі РМО.

 

Така практика обміну досвідом сучасного викладання економіки сприяє покращенню якості навчального матеріалу викладачів та методики викладання.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ