Події

 

Інтегрована навчальна екскурсія

 

 

25 та 27 жовтня 2017р. викладачами комерційних дисциплін Захарченко Т.Й. та Осадчою І.А. для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведено інтегровану навчальну екскурсію з дисциплін «Організація і технологія торговельних процесів» та «Товарознавство продовольчих товарів» за темою «Асортимент та технологія реалізації продовольчих товарів на виставці-продажу». До заходу долучились і викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Константінова Н.В. та Біла І.В.

 

 

Захід було проведено на базі виставки-ярмарку «Криворізькі контракти - 2017», що традиційно відбулася в приміщені Криворізького державного цирку. Гасло цьогорічного свята якості та смаку – «Купуйте українське! Купуйте криворізьке!», а його учасниками стали понад 20 підприємств харчової промисловості та об’єктів оптової торгівлі міста та інших регіонів країни.

 

Містянам презентовано понад 160 найменувань продукції, що виробляється з натуральної сировини. Свої яскраві та насичені смакотою експозиції представили учасники муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя».

 

 

Мета навчальної екскурсії - ознайомлення майбутніх товарознавців-комерсантів з організацією проведення ярмарково-виставкового заходу; візуалізація процесу налагодження взаємовигідних ділових контактів та укладання угод між суб’єктами господарювання; ознайомлення з досягненнями і новинками продукції місцевих виробників, оцінка її якості та конкурентоспроможності.

 

 

На виставці-ярмарку студенти ознайомились з підприємствами харчової та переробної промисловості міста: ТОВ «Геліос ЛТД», ПП «Арлекіно», ФОП Бондаренко «Бон Асорті», ТОВ «Фірма «Тона ЛТД», ФОП Бугаєнко «Лозуватські ковбаси» та ін. Їх експозиції вразили широким асортиментом продовольчих товарів (молокопродукти, м’ясопродукти, рибопродукти, кондитерські та хлібобулочні вироби, безалкогольні напої, плодоовочева продукція, мед, тощо), що високо цінуються споживачами як в регіоні, так і за його межами.

 

У рамках насиченого позитивними враженнями та емоціями заходу, студенти разом із викладачами брали участь в різноманітних конкурсах, дегустаціях,розіграшах,підготовлених організаторами.

 

 

Проведення подібних нестандартних занять гарантовано сприяє поглибленню та закріпленню у студентів спеціальних знань, виховує повагу до професії, формує у майбутніх фахівців сфери торгівлі та підприємництва затребувані роботодавцями компетентності.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ