Події

 

Участь кдкетівців у відкритті пам’ятника Володимиру Великому

 

27 вересня 2018 року за участі Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, криворізького міського голови Ю.Г. Вілкула, народних Депутатів України К.Ю. Павлова та А.В. Гальченка, голів районних в місті рад, почесних громадян та трудових колективів міста, а також численних містян, котрі прагнули стати свідками історичного дійства в житті рідного міста, відбулось урочисте відкриття пам’ятника Володимиру Великому. Монумент встановлено на честь свята Воздвиження Хреста Господнього на площі Олександра Поля. Це найвищий в Україні пам’ятник князю, яким починається й однойменна вулиця.

 

 

Педагогічний колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму разом зі студентами, шануючи славу пращурів, відчуваючи відповідальність за прийдешнє, долучились до цього заходу. Козаки-КДКЕТівці,сповнені гордості за велич предків та невимовного відчуття радості, мали честь тримати навколо пам’ятника стрічку, яку врочисто перерізав міський голова Ю.Г. Вілкул.

 

 

Ця знаменна подія не залишила байдужим жодного серця. Піднесені емоції єднання з історичним корінням, почуття патріотизму, пронизали серця нашої молоді, надихнувши на власні досягнення, перемоги, бажання залишити славетний слід в історії своєї країни та народу.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ