Події

 

Презентація клубного об’єднання «КРОК»

 

27 вересня 2017 року в актовій залі Криворізького державного комерційно-економічному технікуму традиційно відбулася презентація клубного об’єднання «КРОК» для студентів нового набору.

 

 

На початку заходу, студентів першого та другого курсів, привітала голова клубного об’єднання Верещук Олена Сергіївна, оголосивши мету, яка полягала в ознайомленні присутніх в різних напрямках роботи позанавчальної діяльності та в можливості, кожного майбутнього фахівця будь-якої спеціальності, проявити себе в креативній, інноваційній, творчій позааудиторній роботі навчального закладу.

 

 

Студенти із зацікавленістю переглядали слайди, уважно слухали інформацію про діяльність гуртків та клубів за інтересами. Активна молодь технікуму, виявила щире бажання стати членом того чи іншого клубу. По закінченню зустрічі студенти ставили питання, з подальшою перспективою обговорювали роботу клубного об’єднання.

 

Захід пройшов у невимушеній, доброзичливій атмосфері. Сподіваємось, що залучення молодих спеціалістів до цікавої, результативної позанавчальної діяльності стане гарним стимулом до успішного професійного та особистісного зростання.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ