Події

 

Випускний вечір студентів комерційного відділення

«Честь имеем пригласить…» у КДКЕТ

 

27 червня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулись урочистості з нагоди 54-го випуску студентів комерційного відділення. Успішно закінчили програмний курс, склали державні іспити, опанували омріяний фах 101 студент спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Ресторанне обслуговування» та «Бухгалтерський облік»; 6-ро з них стали відмінниками, вдостоївшись дипломів з відзнакою.

 

 

Найяскравішою подією випускного дня став прощальний вечір. Яскрава відеопрезентація висвітлила найвагоміші досягнення 2018-2019 навчального року, що сприяли підвищенню іміджу навчального закладу. Після чого, традиційно, директор технікуму Резниченко Н.М. звернулась з привітальним словом до випускників, їхніх батьків та всіх присутніх, відкривши урочистості. Святкова програма заходу включала яскраві хореографічні та вокальні номери, віршовані постановки, теплі привітання та слова подяки і, звичайно, вручення довгоочікуваних дипломів молодим фахівцям.

 

 

 

 

 

 

 

Знаменною сторінкою заходу стало занесення до Книги Пошани КДКЕТ студентів Мошкало Т. (гр.ПТБ16-1) та Махині О. (гр. РС-16-1) за відмінні успіхи у навчанні та активній громадській діяльності.

 

 

Відеозвернення від молодих фахівців, що проходять практичне навчання за кордоном у рамках європейського проекту – міжнародного співробітництва технікуму з Республікою Польща, – стало приємним сюрпризом для всіх учасників свята.

 

 

Патріотична сторінка вечора нагадала всім про подвиги наших героїв, про їх світлий слід в історії виборювання свободи і гідного майбутнього країни.

 

 

«Батьківський» блок висвітлив одвічні цінності родинного затишку, материнської любові, батьківської підтримки; теплі, щирі слова вдячності від схвильованих випускників лунали на адресу найближчих людей на землі.

 

Ліричною сторінкою свята стало прощання випускників з рідними кураторами, що неначе другі мами підтримували своїх вихованців протягом всього періоду навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з найбільш трепетних моментів вечора і водночас соковитою крапкою стало прощання артистів-аматорів з рідним театром, який впродовж кількох років дарував духовні скарби і вчив найкращим людським чеснотам.

 

 

 

 

Отже ретельна підготовка учасників молодіжного студентського театру «Меркурій», зворушливі виступи батьків, членів адміністрації, викладачів, кураторів та самих винуватців свята – цьогорічних випускників – створили неповторний вечір, подарували прекрасні емоції, безцінні спогади про навчальний заклад на довгі роки.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ