Події

 

Практичне навчання за межами України

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум невпинно продовжує та розвиває роботу в напрямку міжнародного співробітництва і вже п’ятий рік поспіль надає унікальну можливість для своїх студентів, пройти частину річного об’єму практичного навчання за межами України на території Республіки Польща у відпочинковому комплексі «Wrzos», де вже на теперішній час набувають професійні навички 50 студентів технікуму.

 

У 2019 р. було вперше укладено договір з комплексом відпочинку «Sunrise All Suites Resort» на узбережжі м. Обзор, а 27 травня 2019 року студенти – учасники молодіжного загону «Сонячний берег» вирушили в далеку подорож в напрямку Республіки Болгарія. Це не тільки відмінна можливість пройти виробничу практику, але й перейняти професійний європейський досвід.

 

 

Для того щоб студенти відчували себе комфортно за межами країни їх супроводжує досвідчений куратор, перед виїздом вони пройшли професійну підготовку на базі технікуму з майстрами, педагогами, були проведені тренінги з психологом.

 

 

Тож побажаємо нашим першим ластівкам – 17 студентам КДКЕТ вдалої дороги, професійного зростання та вдалих звершень. Сподіваємось, що цей крок до сонячної Болгарії в майбутньому перетвориться на міцну співпрацю та дружні партнерські відносини, які вже існують з Республікою Польща.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ