Події

 

Цикл тренінгів з командоутворення

 

З 25 по 27 березня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проведений цикл тренінгів з командоутворення для студентів трудового загону «Wrzos», які будуть проходити виробничу практику за кордоном в Республіці Польща (тренер практичний психолог Горбенко К.І.).

 

Стажування за кордоном – унікальна можливість застосувати отриманні знання на практиці, свої професійні надбання в новому соціальному середовищі, вивчити культуру країни в реаліях повсякденного життя, підвищити свій рівень знань польської мови, а після закінчення навчання, отримати сертифікат про проходження стажування за кордоном, що дасть в майбутньому отримати кращу роботу в м. Кривий Ріг.

 

 

Учасники тренінгу усвідомили, що таке команда, виявили спільну мету та цінності, активізували самомотивацію, розкрили в собі творчий потенціал, опрацювали проблемні моменти взаємовідносин та зони персональної відповідальності.

 

Тренінги пройшли в емоційній та доброзичливій атмосфері, завдяки проведеним вправам, молодь отримала можливість пізнання себе, розвинути внутрішньою мотивацію, ефективні форми взаємодії один з одним, що є необхідним критерієм для подальших професійних звершень.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ