Події

 

Проведення дня відкритих дверей (екскурсії)

для слухачів підготовчих курсів та їх батьків

 

27 лютого 2021 у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі) було проведено день відкритих дверей для слухачів підготовчих курсів та їх батьків.

 

 

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії - завідувач технологічним відділенням Микола Володимирович Кучеренко ознайомив слухачів та їх батьків з правилами вступу до технікуму, особливостями організації навчального процесу.

 

 

 

 

Викладачі-екскурсоводи провели свої групи по розробленому маршруту, на п’ятнадцяти пунктах якого «екскурсантів» чекали викладачі технікуму, які детально ознайомили потенційних абітурієнтів з особливостями підготовки фахівців кожної із спеціальностей технікуму. Було продемонстровано можливості матеріальної бази навчальних кабінетів, лабораторій, бібліотеки, кабінету інформаційних технологій для навчання студентів; можливості навчально-виробничої майстерні «Богема» для організації проходження навчальної практики; умови, для організації позанавчальної діяльності студентів, зокрема для занять фізичною культурою та спортом, розвитку творчих здібностей на базі молодіжного студентського театру «Меркурій», а також відбулася цікава зустріч з членами студентського парламенту - органу самоврядування технікуму.

 

 

 

 

 

 

 

Слухачі підготовчих курсів та їх батьки під час екскурсії отримали багато корисної інформації. Вони ще раз впевнились у правильності вибору закладу освіти для отримання майбутньої спеціальності.
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ