Події

 

Наукове шоу «КДКЕТ-мікс»

 

27 лютого 2020 року в рамках роботи інформаційно-просвітницького волонтерського проекту «Покоління небайдужих» відбулося наукове шоу «КДКЕТ-мікс» для учнів КЗШ №51, яке організували викладачі природознавчих дисциплін та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

З перших хвилин зустрічі було встановлено емоційний контакт між учасниками процесу.

 

Заняття складалося з декількох етапів.

 

Викладач хімії Позняк Є.О. запропонував школярам поринути у цікавий та науково-чарівний світ хімічних дослідів, експериментів та спостережень.

 

 

Друга ж частина виявилася ще цікавішою. Викладач фізики Авер’янова Н.М. на конкретних пізнавальних дослідах показала, як це круто розумітися на складних речах, які водночас є такими простими!

 

 

Студентка групи ХТ-18-2 Луців А. познайомила присутніх з секретами молекулярної кухні. Створила апельсинове спагеті і чорну ікру.

 

 

 

Учні набули додаткових практичних навичок, з задоволенням спостерігали та брали участь у проведенні хімічних та фізичних дослідів.

 

 

 

Викладачі та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму показали школярам, що наука – це дуже цікаво та не повсякденно!

 

Море вражень, гарний настрій та щира зацікавленість присутніх – все це дає натхнення для подальшої організації подібних заходів.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ