Події

 

Міжрегіональна науково – творча конференція «Україна єдина – творчість молодих»

 

27 лютого 2020 року студенти спеціальності «Харчові технології» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли активну участь у Міжрегіональній науково – творчій конференції «Україна єдина – творчість молодих», що відбулася на базі Криворізького будівельного коледжу.

 

 

Мета конференції: виявлення наукового та творчого потенціалу здобувачів освіти, стимулювання і підтримка науково-творчої діяльності молоді, сприяння професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи та пошуку шляхів вирішення актуальних проблем. Конференція відбувалася у вигляді конкурсу науково-дослідницьких робіт студентів, які оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі Донецького національного університету економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського.

 

 

 

Студенти КДКЕТ на високому рівні представили свої дослідні роботи і отримали призові місця в напрямку «Вплив сучасних технологій на розвиток виробництва».

 

Загальна секція:

 

І місце – Вижимок Вікторія (гр. ХТ-18-1), керівник Бєла Л.П.

ІІІ місце – Возна Софія (гр. ХТ-18-1), керівник Бєла Л.П.

 

Секція спеціальних дисциплін:

 

ІІІ місце – Пугач Юлія (гр. ХТ-17-1), керівник Авер’янова Н.М.

 

 

Участь в таких заходах сприяє розвитку творчого мислення та індивідуальних здібностей студентів, стимулює зацікавленість молоді до актуальних проблем сучасності, формує творчі зв’язки та розширює відносини між молоддю регіонів України.

 

Вітаємо наших зірочок та бажаємо подальшого успіху в науково-творчій та професійній діяльності!

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ