Події

 

Збори первинної профспілкової організації КДКЕТ

 

27 лютого 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулися збори первинної профспілкової організації працівників та студентів технікуму щодо висунення кандидата на посаду директора.

 

Простора зала зібрала членів адмінради, викладачів, співробітників та студентів у кількості 524 особи.

 

У ході зустрічі слово брали Константінова Н.В. – голова циклової комісії торгівлі та підприємництва, Пономаренко Н.В. – голова циклової комісії обліку та економічних дисциплін, Бабінська К.Л. – головний бухгалтер технікуму, Єгорова О.М. – викладач економічних дисциплін, Забєліна Л.В. – представник адміністративно-господарської частини, Махиня О. – студентка ІІІ курсу, віце-спікер студентського парламенту, котрі запропонували підтримати кандидатуру Резниченко Н.М. на посаду директора КДКЕТ. Адже саме за час керівництва Наталії Михайлівни заклад досяг значних успіхів у багатьох напрямках і виявляє значні перспективи.

 

 

Торкалися питань навчання, наукової діяльності, позанавчальної роботи, розвитку матеріально-технічної бази, фінансування тощо. Усі виступи були пронизані спільною думкою: незважаючи на труднощі і проблеми, заклад успішно працює, розвивається, має позитивний імідж у місті і навіть на всеукраїнському рівні, що обумовлений потужним науковим потенціалом, високим рівнем організації студентського самоврядування, вдало налагодженими міжнародними зв’язками. Звичайно, все це втілено в життя завдяки грамотному професійному керівництву в особі діючого директора – Резниченко Н.М. Тож, за підсумками голосування, було прийнято рішення висунути кандидатуру Наталії Михайлівни на посаду директора технікуму.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ