Події

 

Інтерактивна зустріч викладачів і здобувачів освіти «На одній хвилі»

 

27.01.2021р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося спільне засідання методичного об’єднання кураторів та студентського парламенту за участю практичного психолога Дуплій О.О., метою якого був пошук шляхів вдосконалення взаємовідносин кураторів зі студентами.

 

 

Зустріч розпочалася з обговорення особливостей сучасних стосунків між поколіннями, вирішення гострих питань спілкування між куратором та студентами. Практичним психологом було зроблено акцент на властивостях підліткового періоду з погляду фізіології та психології, причинно-наслідкових зв’язках між фізичними і поведінковими змінами тинейджерів. Кожен викладач мав змогу додати у методичну скарбничку куратора лайфхаки щодо побудови довірливих стосунків, які стануть в нагоді у подальшій співпраці зі студентською молоддю.

 

 

Друга частина засідання у вигляді інтерактивної гри для педагогів та студентів мала на меті розвиток креативності та підвищення особистісних навичок комунікації присутніх: міміки, вербаліки і графічного опису. А в ході вікторини «Молодіжний сленг» учасники заходу «зловили» «одну хвилю» та спілкувалися мовою ХХІ століття.

 

 

Зустріч принесла море емоцій, сплеск творчості та підвищення навичок емпатії та минула у доброзичливій, дружній, теплій атмосфері. Всі учасники отримали заряд позитивного настрою, і бажання завжди плисти в одному човні, на одній хвилі взаєморозуміння і довіри.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ