Події

 

Захід – історичне коло «Героїчні українці: від минулого до сьогодення»,

присвячений Дню пам’яті героїв Крут.

 

27 січня 2021 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся захід – історичне коло «Героїчні українці: від минулого до сьогодення», присвячений Дню пам’яті героїв Крут (керіник клубу «Пошук» Василиненко Н.Б).

 

 

Під час перегляду фільму «Крути-2018 студентська молодь КДКЕТ (гр.ОБ-20-1, ХТ-20-1, ХТ-20-2, ГС-20-1) активно взяла участь в обговорені фільму та подій, які є дуже важливими і сьогодні.

 

 

 

У далекому 1918 році, завдяки звитязі та сміливості українських вояків під Крутами, ворожий наступ переважаючих більшовицьких сил на Київ було зупинено на декілька днів. Той бій став успішною оборонною операцією, яка дала можливість підписати у Бресті мирний договір з країнами Четверного союзу, що мав величезне значення для молодої незалежної держави.
Тоді ж під Крутами відбулась і трагічна подія – загибель студентського куреня. Проте стійкість та незламність тодішньої української молоді стала уособленням патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Сучасних дівчат та хлопців вразив подвиг юних борців, які не скорились ворогові під час катувань та перед лицем смерті. Натхненні почуттями національної гідності, студенти обговорили побачене та вшанували пам'ять про героїв.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ