Події

 

Новорічні урочистості у КДКЕТ

 

Стрімко наближається найчарівніше свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це Новий рік – пора, коли всі трішки повертаються в дитинство, сподіваючись здійснення мрій і дива. За східним гороскопом настає рік Жовтої Земляної Свині, яка має принести позитивні зміни, досягнення цілей, гарне самопочуття та бадьорий настрій на весь 2019 рік.

 

26 грудня 2018 р. у читальній залі бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, відбулися урочистості з нагоди святкування Нового року. З ранку у закладі звучали теплі привітання та щирі слова любові, а окрасою дня стала святкова концертна програма під назвою «Новогоднее сияние КГКЭТ!».

 

Гостинна зала зібрала всіх представників дружнього колективу КДКЕТ.

 

 

Директор Резниченко Н.М. привітала присутніх з наступаючим святом, побажавши щастя, миру й успіхів, надихнувши на подальші досягнення й злети. Після чого розпочалася урочиста програма, під час якої лунали ліричні, а подеколи та жартівливі привітання, гумористичний гороскоп для всіх працівників. Чарівні феї Добра, Фортуни, Кохання і Мрії зичили всім найкращих щедрот у новому році.

 

 

 

 

Кульмінацією святкування стала найочікуваніша подія дня – зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою, які занурили глядачів у казку і подарували незабутні емоції.

 

 

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття, задоволення від свята. А теплі поздоровлення, щирі побажання і подарунки зарядили всіх присутніх прекрасним новорічним настроєм.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ