Події

 

Відкрите навчальне заняття з української мови

 

26 листопада 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі у групі ОБ-18-1 викладачем комісії філологічних дисциплін Ніколенко І.В. було проведено відкрите навчальне заняття з української мови на тему «Поняття складного речення. Види складних речень», яке мало наметі поглибити знання студентів про будову й особливості складних речень та вчити розпізнавати їх у тексті.

 

 

 

На занятті були присутні члени атестаційної комісії та викладачі-філологи, які відзначили високий рівень організації, різноманітність дібраних форм, методів, прийомів та завдань. Задля активізації мовної діяльності, формування вміння використовувати отриманні знання в розмовній практиці та щоб пожвавити інтерес до обраної теми викладач використовувала такі інноваційні технології як: елементи біоадекватної методики та інтерактивного навчання (робота з картками, тестами, з ілюстраціями, різноманітні дидактичні ігри «Хто швидше», «Піймай помилку», «Гаряче, холодно», Інтерактивна вправа «Мікрофон» та інші).

 

 

Завдяки яскравим пізнавально-інформаційним слайдам, тематично спрямованому дидактичному матеріалові Ірина Василівна виховувала розуміння внутрішньої і зовнішньої краси людини, чуття мови, вміння мислити творчо та поважати думку іншого.

 

 

Подібні заняття є важливими, оскільки вони не тільки підвищують зацікавленість студентів навчальною дисципліною, а й спонукають до саморозвитку.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ