Події

 

Святковий вебінар з digital маркетингу

 

Щорічно, 23-25 жовтня в Україні відзначають професійне свято працівників рекламної сфери, рекламодавців, маркетологів та піарників.

 

Кожен з нас щохвилинно зіткається у своєму житті з результатами праці цих фахівців: від реклами, брендів, упаковки до викладки товарів на прилавках. Без цього наше життя не було б таким комфортним та різноманітним.

 

 

Студенти Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), в рамках навчальних планів, вивчають спеціалізовані курси з маркетингу та реклами, разом з науковими керівниками є постійними учасниками різноманітних фахових конкурсів, фестивалів та конференцій.

 

 

26.10.2021р. студенти І, ІІ та ІІІ курсів нашого освітнього закладу разом з викладачами спецдисциплін Білою І.В. і Галямар В.О., в рамках роботи професійного клубу «Споживач та ринок», долучилися до святкової роботи вебінару з digital маркетингу від Олега Фролова (співзасновник міжнародної IT-компанії Webnauts та академії Webnauts.Academ) та Романа Баришенського (digital-маркетолог, спеціаліст з рекламного менеджменту компанії Webnauts).

 

Мета заходу – поглибленне вивчення впливу цифрового маркетингу в умовах діджиталізації бізнесу.

 

 

Фахово говорили про:

 

умови розвитку IT-бізнесу під час карантину;

розширення клієнтської та партнерских мереж підприємства;

роботу з клієнтами в умовах e-commerce та вибудовування сталих відносин із різним бізнесом;

як працювати з інструментами Google та отримувати клієнтів;

сучасні тенденції розвитку Google Ads;

як і яка зовнішня реклама працює в умовах карантину.

 

Всі учасники отримали максимум позитиву та корисної інформації.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ