Події

 

Дев’ятий міжнародний форум-виставка «Інноватика в сучасній освіті»

та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu»

 

 

 

24-26 жовтня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходив Дев’ятий міжнародний форум-виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu» (організатор - Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України).

 

 

Свою участь в цьому значущому для освітян заході ініціювала циклова комісія торгівлі та підприємництва КДКЕТ.

 

Викладацька команда у складі Константінової Н.В., Білої І.В., Галямар В.О., Осадчої І.А. плідно попрацювала в рамках київського форуму протягом 25 жовтня та зібрала об’ємний багаж професійних вражень та новітньої інформації щодо стратегії розвитку сучасної української та закордонної освіти.

 

 

Щоб передати масштабність заходу, достатньо зазначити, що цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасниківіз 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Зокрема:

 

93 – університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи;

12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

369 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;

79 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;

32 – виробники і постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

 

Роботу виставок супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка включала 62 конференції, презентації, семінари, майстер-класи, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

 

 

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами – освітянами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій та методик в навчальний процес.

 

 

 

І те, що викладачі КДКЕТ долучилися до такої інформаційно-методологічної скарбниці, на власні очі побачили та надихнулися реальними можливостями сучасних українських освітніх інформаційно-комунікаційних технологій 21 століття (SMART, електронні освітні платформи, хмарний сервіс управління освітнім процесом, ігрові, проектні та симуляційні технології, педагогічна технологія змішаного навчання та ін.), протестували найновітніше навчальне обладнання, взяли участь в різноманітних за формами та тематикою заходах, зарядилися загальною енергією позитивних перетворень–стане потужним імпульсом до подальшого розвитку та вдосконалення, комплексного осучаснення навчально-виховного процесу нашого навчального закладу (особливо у напрямах впровадження цифрових технологій), адже це є запорукою утримання міцних позицій КДКЕТ на ринку освітніх послуг в складний реформаційний період.

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ