Події

 

26 вересня 2018 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, метою якого було визначення стратегічних напрямів роботи методичного об’єднання на 2018-2019 н.р.

 

На засіданні були присутні викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Автотранспортного, Гірничого, Гірничо-електромеханічного, Індустріального коледжів, Криворізького коледжу економіки та управління та Криворізького державного комерційно - економічного технікуму.

 

Відкрила засідання заступник директора з навчальної роботи КДКЕТ - Саква В.М., привітали присутніх методисти технікуму Лисенко В.С. та Сидоренко Н.В.

 

 

У ході роботи керівник РМО Пономаренко Н.В. ознайомила членів об’єднання з методичною проблемою та завданнями на новий навчальний рік. Учасники обговорили запропоновані змістовні та конструктивні пропозиції щодо проведення протягом року заходів регіонального рівня, узгоджені шляхи співпраці з ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. і напрями навчально-методичної та організаційної роботи членів методичного об'єднання на 2018-2019 н.р.

 

Загалом, засідання пройшло у теплій дружній та конструктивній атмосфері.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ