Події

 

Об’єктове тренування в КДКЕТ 26.04.2019р.

«Дії керівного складу, формувань ЦЗ, працівників та студентів технікуму у випадку оповіщення про виникнення пожежі».

 

26 квітня 2019р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проведено об’єктове тренування за темою «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, працівників та студентів технікуму у випадку оповіщення про виникнення пожежі», яке відбулось в рамках тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

 

 

Мета тренування полягала у відпрацюванні практичних дій керівного складу, працівників і студентів у випадку виникнення пожежі, навчитись швидко реагувати згідно сигналів оповіщення про надзвичайну ситуацію та під час евакуації.

 

Під час тренування учасники діяли швидко та злагоджено, тематика заходу відповідала реальній ситуації, яка може статися в технікумі.

 

 

Евакуація за межі навчального закладу була проведена за 5 хв., а керівним складом ставились завдання підлеглим і виконувались ними своєчасно.

 

 

Для розповсюдження інформації серед учасників освітнього процесу щодо дій у різних небезпечних ситуаціях було оформлено тематичний стенд, виставку стіннівок та плакатів «Охорона праці очима студентів», виставку наочної документації, згідно якої здійснюється діяльність з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в КДКЕТ.

 

 

Колектив технікуму, адміністрація, викладачі, студенти завжди активно беруть участь у залученні молоді до формування в них навичок здорового способу життя та активного довголіття шляхом проведення бесід, навчання з питань безпеки життєдіяльності, інформаційних дайджестів, конкурсів з питань здорового способу життя для створювання здорових та належних умови праці, виховування здорового покоління.

 

 

Отже, такі тренування спрямовані на забезпечення збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу та навчає молоде покоління правильно діяти надзвичайних ситуаціях.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ