Події

 

Благодійна акція для бійців зони ООС

 

«МИ НЕ ПРИПИНЯЄМО ДОПОМАГАТИ ВІЙСЬКОВИМ НА ФРОНТІ» - під таким гаслом у квітні місяці проходила благодійна акція для бійців зони ООС, а вже 26 квітня гостинці з щирою любов’ю були передані на лінію фронту завдяки співпраці з Вікторією Самойленко - керівником Координаційного центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

 

 

 

 

Бійці зони ООС радо зустріли Криворізьких волонтерів і в свою чергу із щирою вдячністю за допомогу, турботу, підтримку звернулися зі словами привітання до дружньої родини КДКЕТ: «Христос Воскрес!!! Бажаємо всім добра, злагоди і щастя. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. І Господь нам подарує більше. Щастя знаходиться в наших руках, і бажаємо всім грамотно ним розпоряджатися. Хай воскресіння Христове принесе світло, щастя, мир. Бережи Вас Господь! Дякуємо Координаційному Центру Допомоги та його керівнику Вікторії Самойленко. А також студентам Криворізького державного комерційно-економічного технікуму та усім, хто взяв участь у зборі та передачі нам, на передову, пасхальних солодощів та подарунків!».

 

 

А ми, КДКЕТівці, вдячні ВАМ, шановні наші захисники, за мир і спокій. Хоча наша армія і має сьогодні державну підтримку, але під час військових дій знадобиться будь-яка допомога, в тому числі і моральна підтримка, яка ми впевнені зігріє ваші серця.

 

Та незважаючи на весь біль і тягар війни, ми радіємо, що разом можемо допомагати один одному, підтримувати, єднатися навколо добра, дружби, цінностей миру і людяності. Слава Україні!
 

зміст

 

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ