Події

 

Захист курсових робіт студентів комерційного відділення

 

 

26 квітня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося засідання комісії із захисту курсових робіт з навчальної дисципліни «Фінансовий облік» студентами-випускниками спеціальності «Облік і оподаткування» групи ОБ-16-1 (керівник Пономаренко Н.В.).

 

 

Захід розпочався з привітальних слів заступника директора з навчальної роботи Сакви Валентини Миколаївни, яка зазначила, що курсова робота є одним з важливих і наступних кроків на шляху до отримання дипломів молодших спеціалістів і має на меті закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних за час навчання.

 

Комісія відмітила високу якість виконання курсових робіт, їх актуальність та змістовність. Курсові роботи мають практичне спрямування, оскільки базуються на дослідженні та аналізі діяльності підприємств міста та області. Студентами продемонстровано глибокі знання фахових дисциплін, вміння проводити ґрунтовний аналіз звітності, робити аналітичні висновки та надавати пропозиції і рекомендації щодо поліпшення фінансового стану підприємства із застосуванням новітніх комп’ютерних програм обліку та сучасних методів і технологій управління підприємством.

 

 

Захист супроводжувався мультимедійними презентаціями після якого студенти відповідали на питання та зауваження членів комісії та рецензента.

 

Під час захисту студенти продемонстрували, що вміло володіють отриманими знаннями і навичками, готовністю застосовувати їх в практичній діяльності.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ