Події

 

Урок мужності «Полин сльозою омивається душа…»

 

Тридцять два роки тому, 26 квітня 1986 року, в теплу квітневу ніч, атом втратив контроль, потряс лиховісним вибухом Чорнобиль, показавши свою неприборкану вдачу.

 

Як відбилися наслідки вибуху на людях і навколишнім середовищі? Які міри вживаються державою для запобігання подібних аварій? На ці та деякі інші питання спробували дати відповіді організатори заходу - уроку мужності «Полин сльозою омивається душа…» студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму групи ПТБ 17-2 (куратор Захарченко Т.Й).

 

На захід були запрошені студенти груп Б 17-1 (куратор Василиненко Н.Б.), РС 17-1 (куратор Моцієнко Л.М.), РС 16-1 (куратор Заворотня А.В.); від адміністрації: заст. директора з навчальної роботи Саква В.М., заст. директора з виховної роботи Хомяк О.А.

 

Мета проведення заходу: показати значимість екологічної трагедії на прикладі аварії Чорнобильської АЕС; ознайомити студентів із трагічною сторінкою історії України — Чорнобильською катастрофою; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя, як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави; виховувати почуття поваги до ліквідаторів-чорнобильців та мужньої професії рятувальників.

 

 

Куратор групи ПТБ 17-2 Захарченко Т.Й. як людина, доля якої до деякої міри переплелася з тими страшними подіями, поділилася власними спогадами, в яких був тяжкий біль втрат, щира вдячність героям, що стали проти Смерті, на захист Життя, віра в неодмінну перемогу людської Волі та Розуму.

 

Навряд чи людство обійдеться без атомних станцій, але зробити їх надійнішими — у наших силах, не проводити сумнівних та небезпечних експериментів — наш здоровий глузд, вміти діяти в умовах техногенних аварій — наш обов’язок.

 

Нехай пече нас завжди сором

За Україну із Чорнобильським хрестом,

А всі дзвони дружним хором

Нехай ведуть щасливим нас мостом.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ