Події

 

Відкритий виховний захід на тему: «Матері Землі даруємо найкращі квіти»

 

26 березня 2018 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Матері Землі даруємо найкращі квіти», присвячений до Всесвітнього дня Землі, проведений студентами групи ХТ-16-1 (куратор Бєла Л.П.)

 

 

Ми - люди XXІ століття - майже ненароком для себе раптом опинились у подвійній ролі свідків і винуватців неминучих змін на Землі. Тому захід, що пройшов у вигляді екологічного калейдоскопу, нагадав присутнім про катастрофи та глобальні проблеми сучасності, що постійно змінюють обличчя нашої планети.

 

 

 

Запрошені на захід студенти групи ХТ-17-1 та ХТ-17-2, а також викладачі технікуму, переглянули відеоролик про необхідність захисту навколишнього середовища, послухали пісню «Рідна Земле» у виконанні Жук Марії, взяли участь у пізнавальній екологічній вікторині.

 

 

 

 

Учасники заходу у жартівливій формі розповіли про те, як за допомогою правильної утилізації сміття отримує нове життя і чому необхідно дбати про чистоту на вулицях нашого міста.

 

 

Земля - наш спільний дім, який ми повинні оберігати і про який повинні піклуватися. За словами римського мислителя Сенеки: «Жити щасливо і жити в злагоді з природою — одне й те ж саме».

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ