Події

 

Цикл тренінгів «Розпочни свій бізнес»

 

24-26 лютого 2021 року викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) Галямар В.О., Осадча І.А., Біла І.В., в рамках підвищення кваліфікації, взяли участь у циклі тренінгів «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці. Організатор - ресурсний центр «Гурт» за фінансування уряду Данії.

 

 

Під час трьох денного інтенсиву учасники здобули унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на території України. Програма включала такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Крім того, була презентована державна програма доступних кредитів 5-7-9%. Після тренінгу всі учасники отримали менторську підтримку у розробленні бізнес-планів.

 

 

Ділові ігри, цікаві методики, бізнес-кейси, креативний підхід до викладення матеріалу – це невеличкий перелік того, що вдалося охопити учасникам за період інтенсиву. Цей неоціненний досвід викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва зможуть застосувати при розробці освітніх та навчальних програм, викладанні профільних дисциплін, проведенні заходів в рамках професійних клубів. Прямуємо разом до нових освітніх трендів!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ