Події

 

Регіональна олімпіада з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка»

 

26 лютого 2019 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулася регіональна олімпіада з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» серед студентів технікумів і коледжів Північного регіону м. Кривого Рогу, з метою виявлення обдарованої студентської молоді, підвищення якості підготовки фахівця, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, визначення учасників для участі в ІІ (обласному) етапі студентської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки.

 

 

До складу журі від Криворізького державного комерційно-економічного технікуму увійшли: завідувач комерційного відділення Кучеренко М.В., викладачі інформатики – Бєла Л.П. та Заволока Т.І.

 

В заході взяли участь 6 технікумів та коледжів Північного регіону.

 

 

Завдання олімпіади вимагали від учасників високого рівня теоретичних знань апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому редакторі MS Word. Найвищі результати продемонстрували студенти таких навчальних закладів:

 

І місце – Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «КНУ»;

ІІ місце – Криворізький коледж економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені В. Гетьмана»;

ІІІ місце – Жовтоводський промисловий коледж ДНУ імені О. Гончара

 

В цей день для викладачів інформатики та комп'ютерної техніки також було проведено засідання на тему: «Google технології в освітньому процесі закладів вищої освіти», з метою об’єднання зусиль педагогічних колективів регіону щодо удосконалення навчально-виховного процесу, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації та заохочення студентської молоді.

 

 

Під час зустрічі свій досвід використання в навчальному процесі технологій Google Classroom представили викладачі КДКЕТ: Авер’янова Н.М. та Бєла Л.П.У своїх доповідях вони розкрили особливості використання таких технологій як GoogleForms та GoogleHangouts.

 

В дружній теплій атмосфері викладачі дисциплін інформатики та комп’ютерної техніки ще раз переконались в значимості та необхідності Googl-сервісів, сучасних інформаційних технологій в освіті, як однієї з головних умов формування конкурентоспроможного спеціаліста.

 

ФОТО

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ