Події

 

Історичне інформування «Героїчні українці: від минулого до сьогодення»

 

26 січня 2022 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу напередодні Дня вшанування пам’яті героїв полеглих у бою під Крутами, в рамках роботи клубу «Пошук» (керівник Василиненко Н.Б.) проведено історичне інформування «Героїчні українці: від минулого до сьогодення». Захід мав на меті виховання у студентської молоді почуття патріотизму; формування мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків; любові до свого народу та його героїчного минулого.

 

 

Під час онлайн-інформування акцентували увагу студентів коледжу (груп РС-21-1, ГС-21-1, ХТ-21-2, ХТ-21-3, ОБ-21-1, ОБ-20-1, ПТБ-21-1) на необхідності якомога глибше усвідомити важливість історичної спадщини для захисту та розбудови нашої сучасної держави. Пам'ять про бій під Крутами не втрачає важливості. Більш того, з роками переосмислюється його вага, враховуючи те, що участь в ньому брали не міфічні чи вигадані персонажі, а реальні люди, серед яких були однолітки сучасної студентської молоді.

 

 

 

 

І сьогодні, в значущі для України дні, необхідно знати та пам’ятати історію своєї держави, любити свою країну, поважати себе і тих, хто дав і сьогодні дає нам можливість жити в незалежній, вільній державі. Тож не зраджуємо пам'ять про них! Будьмо гідними своїх героїв!!!

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ