Події

 

Підготовчі курси

 

26.01.2019р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі для майбутніх абітурієнтів розпочались підготовчі курси з математики та української мови, організовані фахівцем з питань профорієнтаційної роботи Леонтьєвою Аллою Олексіївною.

 

 

Під час першої зустрічі у бібліотеці слухачів та їх батьків через відеопрезентаційний показ ознайомили зі спеціальностями та з подальшою перспективою навчання у технікумі. Кожен мав змогу поставити питання, що виникали в процесі перегляду.

 

 

Оскільки вибір фаху – це досить важливий та вирішальний крок у житті дітей та родини, для майбутніх абітурієнтів момент знайомства з технікумом перетворився на теплу зустріч з викладачами, що проводитимуть курси (Гавриляк Л.С. – викладач української мови, Верещук О.С. та Лакомова О.В. – викладачі математики). Тож після презентації слухачі розійшлися по зручних аудиторіях засвоювати необхідні знання, а батькам було запропоновано цікаву та корисну екскурсію навчальним закладом.

 

 

Залишається побажати кожному слухачу підготовчих курсів та його родині наполегливості у навчанні, вдалих вступних іспитів, адже тепер ми одна родина креативних творчих людей, які разом прямують до омріяної мети – стати фахівцем своєї справи й дарувати радість собі та іншим у галузі отриманої професії.
 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ