Події

 

Цикл засідань Школи дистанційного навчання КТК «Педагог»

 

У нинішньому навчальному році колектив закладу продовжує оптимізувати діяльність стосовно використання у освітньому процесі елементів технології дистанційного навчання.

 

Так, протягом 22-26 січня 2018 року в технікуму методистом інноваційно-методичного центру Лисенком В.С. та викладачем Авер’яновою Н.М. було проведено для викладачів усіх циклових комісій цикл засідань Школи дистанційного навчання КТК «Педагог».

 

 

З метою методичної та технічної підтримки колег підготовлено довідковий інформаційний матеріал, з яким ознайомилися викладачі КДКЕТ та з особливостями, перевагами і недоліками створення дистанційних курсів в Google Класі, настроюванням інтерфейсу дистанційного курсу в ньому, процедурою наповнення теоретичними матеріалами та практичними завданнями, залученням студентів у власний дистанційний курс, користуванням Календарем завдань та інше.

 

На сучасному етапі розвитку освітянської думки все більше уваги приділяється дистанційному та змішаному навчанню. Викладачі нашого технікуму, йдучи в ногу з часом, упроваджують у свою роботу цю інноваційну технологію навчання. Така форма підготовки сприятиме зростанню педагогічної майстерності та готовності до інноваційної діяльності викладачів, що є невід’ємною частиною роботи сучасного педагога-новатора.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ