Події

 

Консультативно-тренінговий клуб «Педагог»

 

25 листопада в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося робоче засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог» з викладачами-спеціалістами вищої кваліфікаційної категорії».

 

На початку зустрічі керівник секції Шишкіна Л.О. ознайомила присутніх з планом та завданнями роботи секції на поточний рік.

Далі відбувся Інтелектуальний марафон на тему «Використання інноваційних освітніх технологій задля підвищення мотивації розумової праці здобувачів освіти».

 

 

Викладач облікових дисциплін Пономаренко Н.В. поділилася досвідом використання он-лайн середовища в підготовці майбутніх бухгалтерів та запросила присутніх викладачів до співпраці за цими технологіями.

 

В ході марафону викладачі обговорювали творчі знахідки, нові форми проведення різноманітних заходів, спрямованих на активізацію пізнавальної діяльності, поглиблення знань студентів та формування більшої зацікавленості в здобутті якісної освіти.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ