Події

 

Відкрите засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит»

 

25 вересня 2019 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі напередодні Дня Європейських мов відбулося відкрите засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» (керівник Федорова О.Ф.), яке проходило у форматі мовного калейдоскопа «Пізнавальний світ європейських мов» зі студентами гр. ПТБ 17-1 (куратор Красилич А.А.)

 

 

«Європейський день мов» не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає вивчати їх. Знати як мінімум ще одну мову – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність. Всі європейські країни за те, щоб мешканці Європи володіли хоча б двома іноземними мовами.

 

Європейський День мов покликаний нагадати всім народам про те, що спілкування – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного!

 

Не знаючи іноземної мови, не можливо пізнати рідну мову. Вивчаючи іноземні мови ми відкриваємо світ.

 

 

Засідання гуртка «Ерудит» було проведено у формі віртуальної подорожі Європою, метою якого було поглиблення знань про історію, культуру, звичаї та традиції європейських країн, виховання толерантного ставлення до соціокультурних надбань різних народів Європи.

 

Учасники були захоплені різноманітними конкурсами та вікторинами під назвою «Подорож до Європи», під час яких вони мали змогу перегорнути сторінки європейської культури, традицій, історії, географії та переконатись, наскільки різнобарвна і багатогранна Європа. Час пролетів непомітно, адже пізнавальний інтерес, завзяття, бажання бути першим захопило кожного.

 

 

Було зроблено перший крок, щодо залучення студентів до активної участі у роботі гуртка «Ерудит», тож попереду нас чекає велика робота.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ