Події

 

Круглий стіл на тему «Світ професій: мій вибір, мій успіх»

 

25 квітня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі була проведена відкрита година спілкування – круглий стіл на тему «Світ професій: мій вибір, мій успіх» у групах РС-17-2 та ОБ-16-1 (куратори Озеряник Л.Г. та Федорова О.Ф.).

 

Мета круглого столу – ознайомити студентів з правилами працевлаштування, розшити теоретичні та практичні знання щодо проходження співбесіди, складання резюме, що дасть можливість правильно зорієнтуватись на ринку праці.

 

Студенти-випускники були ознайомлені з етапами пошуку роботи, а саме: як правильно складати резюме, готуватися та проходити співбесіду, адже ці кроки вимагають не тільки спеціальних знань, а й дотримання загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на перших етапах професійного становлення.

 

На засідання круглого столу були запрошені фахівець підрозділу сприяння працевлаштування студентів Сорокіна Людмила Миколаївна та психолог Горбенко Катерина Іванівна.

 

Студенти отримали необхідну інформацію від Сорокіної Л.М. щодо проходження співбесіди та юридичних аспектів працевлаштування. У ході міні-тренінгу, який провела психолог технікуму, студенти мали змогу висловити свою думку щодо спірних моментів, що виникають при працевлаштуванні.

 

 

Захід пройшов в емоційній та доброзичливій атмосфері. Завдяки корисним та цікавим вправам, учасники змогли пізнати себе, розвинути внутрішню мотивацію, засвоїти основні етапи процесу працевлаштування, що є необхідним для подальших професійних звершень.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ