Події

 

Об’єктове тренування в КДКЕТ

«Дії працівників та студентів технікуму у випадку повідомлення

про знайдення вибухонебезпечного предмету»

 

В рамках тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, який проходив у 2018 році під девізом «Захищене і здорове покоління!» в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі 25 квітня 2018 р. було проведено об’єктове тренування за темою «Дії працівників та студентів технікуму у випадку повідомлення про знаходження вибухонебезпечного предмету».

 

 

Керівний склад об’єктового тренування: керівник тренування - Саква Валентина Миколаївна; заст. керівника тренування - Олексієнко О.О; заст. керівника тренування з МТЗ - Лопатіна Л.Б.; голова комісії з питань НС - Хомяк О.А.; голова комісії з питань евакуації - Поляков П.М.

 

 

Учасники – працівники і студенти КДКЕТ.

 

 

Мета тренування – відпрацювати практичні дії керівного складу, навчити працівників і студентів алгоритму дій згідно сигналів оповіщення у випадку виникнення надзвичайної ситуації в технікумі та під час евакуації.

 

Командир протипожежного формування (Кучеренко М.В.) забезпечив охорону місця з небезпечним предметом, командир охорони громадського порядку (Шкурко В.В.) - громадський порядок, командир медичної ланки (Фастовець Р.М.) – надання медичної допомоги потерпілому, відповідальний за зв'язок і оповіщення (Кравченко С.О.) – своєчасне оповіщення.

 

Тренування проводилось за координацією методиста виробничого навчання, завідувача міських курсів І категорії з питань цивільного захисту - Варовей Віктора Васильовича, який виступав в ролі посередника для контролю дій персоналу технікуму у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

 

 

Тематика тренування відповідала реальній ситуації, яка може виникнути в наш час, враховуючі криміногенну обстановку, що склалась в країні.

 

 

Учасники об’єктового тренування діяли швидко та злагоджено. Керівним складом ставились завдання підлеглим і виконувались ними своєчасно. Евакуація була проведена за 8 хв.

 

 

 

Для розповсюдження інформації серед учасників навчально-виховного процесу щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях було оформлено тематичний стенд та виставку наочної літератури, інструкцій та семінарських робіт студентів з питань охорони праці і безпеки життєдіяльності.

 

 

Отже, дії керівного складу КДКЕТ спрямовані на забезпечення збереження життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу, особливо ми несемо відповідальність за студентів, вони хоч і дорослі, але все ж таки діти. Наша мета - захистити і виховати здорове покоління.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ