Події

 

Фестиваль студентської творчості «Натхнення – 2018»

 

За словами класика, одна з найвищих насолод в житті – насолода творити. Студенти КДКЕТ завжди були і є небайдужими до краси та мистецтва, крилата муза надихає їх нескінченний творчий пошук.

 

Тож 25 квітня 2018 року юні поети нашого закладу взяли участь у ХІІІ регіональному фестивалі студентської творчості «Натхнення», що відбувся на базі Індустріального коледжу ДВНЗ КНУ, де найталановитіша молодь вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації представила свої роботи на розсуд публіки і журі. Захід мав на меті розкрити таланти юних поетів та музик, виховувати любов до художньої творчості, формувати ідеали прекрасного, естетичні смаки і вподобання.

 

У затишній читальній залі закладу учасники фестивалю виконували вірші та авторські пісні. Представники адміністрації коледжу врочисто відкрили основну частину свята, побажавши успіхів і наснаги юним даруванням. Програма заходу передбачала 3 номінації: «Поезія», «Поезія-візуалізація» та «Авторська пісня».

 

Митців-початківців оцінювало поважне журі, зокрема голова РМО викладачів зарубіжної літератури та культурології ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг – Тимофєєва О.М.; керівник зразкового колективу студії «Рукоділля», народний майстер України, член спілки народних майстрів України – Чернишова О.І.; голова комітету у справах сім'ї та молоді Тернівської районної у місті ради – Осяніна В. А.; поет Мамут Ф.З.

 

 

Наші студенти Плонко Маргарита (гр. Б17-1, керівник Л.С. Гавриляк) та Мошкало Тетяна (гр. ПТБ 16-1, керівник О.А. Короткова) відзначилися у номінаціях «Поезія-візуалізація» та «Поезія», отримавши захоплені відгуки членів журі і дипломи призерів фестивалю. Вітаємо наших переможців! Ви робите світ кращим, гармонійнішим, добрішим. Бажаємо Вам віри у власні сили, творчої самореалізації, потягу до самовдосконалення і невичерпного натхнення!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ