Події

 

Засідання секції КТК «Педагог»

 

25 березня 219р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося чергове засідання секції викладачів «спеціаліст» та «спеціаліст II категорії консультативно - тренінгового клубу «Педагог» (керівник секції Озеряник Л.Г.)

 

 

На засіданні з доповіддю «Використання закономірностей розвитку силових здібностей у фізичному вихованні і спорті» виступив викладач фізвиховання Шкурко В.В., який акцентував увагу присутніх на основних завданнях, що вирішуються у процесі фізичного виховання - забезпечення оптимального розвитку фізичних якостей студентів. Разом з тим викладач розкрив особливості методики розвитку фізичних якостей молоді, що включають в себе фізичну активність та рухову діяльність.

 

 

Психолог Горбенко К. І. провела психолого-педагогічний тренінг: «Зняття емоційної напруги під час викладання дисциплін» та запропонувала цікаві та доступні психологічні вправи.

 

 

Загалом засідання КТК «Педагог» пройшло змістовно й цікаво. Як зазначив методист технікуму Лисенко В.С., такі засідання дають змогу викладачам обмінюватись своїм досвідом, а психолого-педагогічні тренінги збільшують ефективність педагогічної діяльності.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ