Події

 

Відкрите заняття з фізики

 

25 лютого 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося відкрите комбіноване заняття з дисципліни «Фізика. Астрономія» за темою «Механічні коливання та хвилі» (гр. ГС-20-1, викладач Авер’янова Н.М.).

 

Заняття було розпочато на позитивній нотці. Повторення раніше вивченого матеріалу проходило за допомогою онлайн-вікторини (Google Form). Студенти швидко виконали завдання, їм було цікаво і вони із задоволенням брали участь в роботі.
В ході заняття здобувачі освіти стали дослідниками феномену Бетховена, шукали рішення поставленого проблемного питання за допомогою фізики, вирішували кросворд (сервіс LearningApps), представляли результати випереджаючого завдання групової роботи у вигляді колажів (сервіс для спільної роботи – Jamboard), в ході демонстрацій викладача знайомилися з особливостями звукових коливань та хвиль.

 

 

Студенти групи працювали творчо, активно. За допомогою евристичної бесіди та математичного походу, присутні пізнавали таке знайоме і водночас незнайоме явище, як поширення механічних хвиль, їх особливості та закони.

 

Заняття супроводжував влучно підібраний різноманітний мультимедійний презентаційний матеріал.

 

Підбивши підсумки опрацьованої теми, Наталя Миколаївна у доступній формі пояснила завдання на самостійне опрацювання та відповіла на питання аудиторії.

 

Відкрите заняття пройшло в атмосфері інформаційної насиченості, співпраці, пошукової активності та взаємопідтримки.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ