Події

 

Всеукраїнська олімпіада з математики

 

25 лютого 2020 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у ІІ турі регіонального етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів фахової передвищої освіти Північного регіону м. Кривого Рогу, що проходила на базі Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет». Захід мав на меті об’єднати зусилля педагогічних колективів щодо удосконалення освітнього процесу, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації та заохочення студентської молоді.

 

У змаганнях взяли участь 14 студентів, які показали високий рівень знань та вмінь з математики. Журі у складі викладачів-математиків визначили переможців та призерів олімпіади.

 

Честь КДКЕТ на математичному змаганні захищали студенти першого курсу Смоляник Олеся (гр. РС-19-1, керівник - Верещук О.С.) та Волошин Денис (гр. ХТ-19-2, керівник - Лакомова О.В.), який посів почесне ІІ місце.

 

 

Бажаємо подальших злетів та успіхів нашому переможцю! Нехай щастить на науковому Олімпі, а жага до знань, відкриттів і досягнень супроводжує все життя!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ