E-mail: kdketnet@gmail.com

 

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ГОТЕЛЬНОЇ СПРАВИ

(готель «Аврора» ТОВ «Філософія гостинності»)

 

Педагогічний колектив КРИВОРІЗЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ навіть в умовах воєнного стану робить все можливе, щоб підготувати висококласних фахівців для економіки держави. У тому числі для готельних закладів міста й регіону.

Тож з цією метою, організовуючи навчальну практику для здобувачів освіти групи ГС-21-1, одне із занять 24 листопада 2023 року було проведено на базі нашого надійного партнера – готелю «Аврора» (ТОВ «Філософія гостинності»).

 

 

За сприяння директора готелю Наталії Гапєєнко та під керівництвом майстра виробничого навчання коледжу Ірини МАСНИЦЬКОЇ і завідувачки навчально-виробничою майстернею «Богема» Катерини МИРОНЕНКО студенти ознайомилися з типом даного підприємства готельного сервісу, його особливостями, умовами функціонування, зі структурою служб в готелі та функціональними обов’язками працівників.

 

 

Подібні заходи, тим паче на базі найсучасніших закладів галузі, безумовно сприяють ефективному формуванню у здобувачів освіти спеціальних компетентностей та поваги до своєї майбутньої професії.