Події

 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДАННЯ КУРАТОРІВ:

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ "ФОРМУЛА СУЧАСНОГО КУРАТОРА"

 

24 листопада 2021 р. в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбулося сумісне засідання методичного об’єднання кураторів та психологічної служби коледжу на тему «Формула сучасного куратора».

 

 

Метою інтегрованої зустрічі було створення портрету сучасного, творчого, інноваційного куратора та його умовної формули.

 

Сьогодні система освіти і саме життя вимагає від кураторів враховувати індивідуальність кожного здобувача освіти, цінувати його як особистість і бути відкритим до найбільш ефективних, інноваційних форм виховної роботи.

 

 

Засідання проходило у форматі творчої лабораторії, з використанням інноваційних завдань та вправ з психолого – педагогічних напрямків. Голова методоб'єднання Алла КРАСИЛИЧ нагадала присутнім традиційні складові педагогічної майстерності, на основі яких куратори створили особистісні скарбнички якостей куратора та обмінялися досвідом щодо ефективних інноваційних форм роботи з сучасним поколінням. В ході дискусійної вікторини «Куратор – хто він?» практичний психолог коледжу Олександра ДУПЛІЙ допомогла кураторам розкрити всю багатогранність даного поняття та відкрити для кожного нові амплуа.

 

 

Візуальні, творчі, ігрові, пошукові методи дали можливість кожному учаснику творчої лабораторії розкрити власні здібності і висловити своє бачення обговорюваних питань.

 

Закінчилось інтегроване засідання релаксаційною вправою – притчею «Про душу», під час якої куратори відволіклись від нагальних проблем та мали змогу замислитися над цінностями життя.

 

 

Атмосфера зустрічі була доброзичливою, всі учасники переконалися, що ефективний куратор має розуміти сучасну молодь, бути на «одній хвилі» зі студентами, застосовувати інновації та передовий педагогічний досвід у своїй роботі.

 

 

Голова методоб'єднання Алла Красилич

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ