Події

 

Вечір-реквієм «Голодомор 33-го – біль душі і пам'ять серця»

 

 

24 листопада 2021 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбувся вечір-реквієм «Голодомор 33-го – біль душі і пам'ять серця», присвячений річниці пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Захід підготували здобувачі освіти груп ПТБ-19-1 та ПТБ-20-3 (куратор Осадча І.А.).

 

 

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’ять українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після трагедії XX століття.

 

 

Студенти усвідомили, що голодомор треба пам’ятати не тільки у цей день, пам'ять про страшну трагедію слід берегти завжди. Чим більше людей будуть вивчати історію свого роду, місцевості, країни, тим більше вони знатимуть про Голодомор. Пам'ять про цю трагедію єднає багатьох українців.

 

 

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей: і тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після. Вона завжди буде зближати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.

 

 

Збережіть пам'ять – запаліть свічку 27 листопада о 16.00.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ