Події

 

Консультативно-тренінговий клуб «Педагог»

 

Цьогоріч традиційно продовжив роботу консультативно-тренінговий клуб «Педагог».

 

23 листопада 2020 року відбулося робоче засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог» з викладачами-спеціалістами вищої кваліфікаційної категорії.

 

На початку зустрічі керівник секції Шишкіна Л.О. ознайомила присутніх з планом та завданнями роботи секції на поточний рік.

 

Далі відбувся брифінг «Сучасне викладання: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи». Колеги обмінялися інформацією та методичними новинками, які допоможуть ефективно та цікаво викладати свої навчальні дисципліни.

 

Викладач фізичного виховання Яковенко І.С. яскраво презентувала свій досвід, продемонструвала інтернет-ресурси для вивчення фізичного виховання.

 

Викладач англійської мови Красилич А.А. зазначила, що процес навчання повинен бути якісним і цікавим для студентів. Завдяки використанню новітніх технологій розширюється не тільки лексичний запас студента, а й розвивається вміння комунікативних навичок усного та писемного мовлення. Іноземна мова із самоцілі стає засобом спілкування.

 

Кожний виступ доповідачів викликав жвавий інтерес присутніх та бурхливе обговорення, спонукав до використання у своєї практиці доробок викладачів.

 

 

24 листопада 2020 року відбулося робоче засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог» з викладачами-спеціалістами першої кваліфікаційної категорії.

 

На початку зустрічі керівник секції Єніна Л.І. ознайомила присутніх з планом роботи та тематикою заявлених доповідей.
Цього разу більшість виступів підготували викладачі циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи. Так Заіка О.А. доповіла слухачам про модель «перевернутого класу» як нову стратегію навчання, охарактеризувала види «класів», переваги та недоліки означеної технології.

 

Викладач Пислиця А.І. доповіла про особливості дуальної освіти, досвід запровадження такої освіти в інших містах і країнах, спеціальності, для яких дана форма здобуття знань буде найбільш доцільною і ефективною.

 

Викладач Слюсарєва О.В. поділилась досвідом використання інтернет-технологій для діагностики знань здобувачів освіти.

 

Викладач філологічних дисциплін Гавриляк Л.С. висвітлила важливі аспекти національного та патріотичного виховання молоді, закликала звернути особливу увагу на ці напрямки, зробити їх пріоритетними у навчально-виховному процесі.

 

Викладач математичних дисциплін Лакомова О.С. підняла важливе питання мотивації до навчання сучасних студентів, назвала шляхи і способи самодисципліни та самоконтролю підлітків.

 

Різнопланові, змістовні доповіді створили жваву атмосферу обговорення і обміну думками. Зустріч була цікавою та продуктивною, колеги отримали корисну інформацію і збагатили власний педагогічний досвід.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ