Події

 

Перемога в шостому щорічному обласному конкурсі

«Студент року Дніпропетровщини-2017»

 

Наші найщиріші вітання з довгоочікуваною перемогою у щорічному обласному конкурсі «Студент року Дніпропетровщини-2017» - ЖУК МАРІЇ студентці ІІ курсу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, гр.ХТ-16-1.

 

Конкурс «Студент року» вже давно став традиційним для області і передбачає відзначення кращих студентів Дніпропетровщини, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності і проходить за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

 

Студентські ради вищих навчальних закладів подавали на конкурс свої проекти і заявляли представників в 10 номінаціях. Всі номінанти пройшли відбіркові етапи на рівні своїх навчальних закладів. Так, від КДКЕТ у номінації «Художня самодіяльність» була представлена кандидатура студентки гр.ХТ-16-1 Жук Марії (володарки гран-прі загальнотехнікумівського конкурсу «Студент року-2017» у номінації «Творча особистість», багаторазової лауреатки та переможниці районних, міських, обласних та Всеукраїнських пісенних фестивалів і конкурсів).

 

І ось 24 листопада 2017 року у приміщенні Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за участю керівництва облдержадміністрації відбувся фінал 6-го щорічного обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини-2017».

 

 

На урочистій зустрічі із талановитою студентською молоддю області були присутні представники Дніпропетровської ОДА (Антон Демура – заступника директора департаменту освіти і науки; Любов Кравченко - начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти; Наталія Корзун – головний спеціаліст відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи; Наталія Шуліка – головний спеціаліст відділу організації особистого прийому управління по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації); Дніпропетровської обласної ради (Лілія Гіренко – начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти, голова ГО «Жінки плюс»; Віктор Сиченко – депутат, голова постійної комісії з питань науки і освіти, сімї та молоді, завідувач кафедри менеджменту організацій Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, кандидат економічних наук, доктор наук з державного управління) та інші.

 

 

І ми від щирого серця вітаємо нашу студентку, нашу «зірочку» з довгоочікуваною перемогою в номінації «Художня самодіяльність року» та почесним званням «Студент року Дніпропетровщини-2017».

 

 

Хочемо зазначити, що серед переможців конкурсу, наш навчальний заклад був єдиним представником ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпропетровської області.

 

Марія, ми пишаємось тобою! Ти, безсумнівно яскрава, самодостатня, талановита індивідуальність. Перемога в такому конкурсі є важливим особистим досягненням, адже тільки щирі самостійні зусилля можуть дати гідний результат. Тож, натхнення тобі, подальшого творчого розвитку та нових яскравих перемог!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ