Події

 

Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті»

 

24 листопада 2017 р. в рамках проведення Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті», присвяченої 85-тим роковинам організованого радянською владою геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років, серед студентів І курсу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму були проведені хвилинки історичної пам’яті «На вікні свіча догасала…».

 

Захід підготовлений керівниками клубів «Пошук» та «Софіст» (Василиненко Н.Б., Демарецька Т.І.) мав на меті сформувати історичну пам'ять студентів про трагічні сторінки історії голодомору на Україні, допомогти глибше усвідомити значення історичної спадщини про Голодомор 1932 – 1933 років, виховувати почуття співпереживання, пошану до історичного минулого українського народу.

 

 

Учасників заходу вразила інформація про те, що вперше в історії людства конфіскацію продовольства держава застосувала як зброю масового знищення власного народу з політичною метою. Факти, події та документальні відеосюжети, наведені під час заходу, акцентували увагу на тому, що свою історію потрібно не тільки пам’ятати, а і знати причини подій, щоб мати можливість не допустити їх у майбутньому.

 

Тож трагічним та патріотичним водночас прозвучало звернення до студентської молоді про вшанування разом з усією країною пам'яті загиблих під час голодоморів 1932-1933 років, хвилиною мовчання, запаливши свічку пам’яті 25 листопада о16.00 у національний День пам'яті жертв голодоморів в Україні.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ