Події

 

Передовий методичний досвід

 

Вже не вперше викладачі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму демонструють власний передовий методичний досвід для педагогічної громади закладів освіти І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривого Рогу. Яскравим прикладом цього слугує проведення 24.10.2019р. викладачем суспільствознавчих дисциплін Василиненко Н.Б. відкритого заняття з навчальної дисципліни: «Всесвітня історія» у формі історичного квесту на який були запрошені викладачі РМО соціально-гуманітарних дисциплін Північного регіону м. Кривого Рогу (голова С.Л. Карачун) та методист базового міського коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» - Пісна Т.М.

 

Під час заняття були застосовані різноманітні інноваційні технології навчання, так зокрема за допомогою методу «Ромашки Блума», було здійснено актуалізацію знань студентів й пояснено завдання та правила квесту, які полягали в тому, що його учасники були розподілені на три команди, кожна з яких отримала свій маршрутний та оціночний листи.

 

На станціях історичного квесту учасників зустрічали студенти старших курсів, які запропонували, ряд завдань: дати відповіді на запитання (станція «Вікторина»); за характеристикою визначити битву та вказати її на карті (станція «Битви Першої світової війни»); виконати тестові завдання за комп’ютером (станція «Тести»). На станціях «Фронти Першої світової війни» та «Полководці Першої світової війни» були використанні флеш-картки з особистої сторінки викладача із освітнього проекту «На Урок». Станція «Вислови свою думку» зустріла гравців складними історичними ситуаціями, де потрібно було висловити власну думку. Разом із учасниками станції відвідували й запрошені гості.

 

 

По завершенню квесту учасники й запрошені гості висловили свої враження, зокрема, серед студентів визначено команду переможців, а також було відзначено високий рівень методичної майстерності викладача її творче мислення при викладанні навчальної дисципліни, вміння застосовувати сучасні інноваційні методи в освітньому процесі.

 

Вважаємо, що проведення таких заходів сприяє впровадженню в освітній процес більш продуктивних методів навчання, стимулює сучасне студентство до ґрунтовного вивчення навчальних дисциплін із загальноосвітнього циклу.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ