Події

 

Інтегроване навчальне заняття

 

24 вересня 2019 р. в рамках роботи клубу «Екос» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (керівник Зубченко Н.О. та викладач загально-технічних дисциплін - Заворотня А.В., сумісно з працівниками бібліотеки) на базі юнацького відділу Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (завідуюча юнацьким відділом Ширкіна І.В.) провели інтегроване навчальне заняття у формі екскурс-конференції за темою: «Географія несприятливих екологічних чинників та їх вплив на морфологію мікроорганізмів».

 

На захід були запрошені учні ЗОСШ №113, які з цікавістю сприйняли інформацію, щодо шкідливих викидів та перевищення гранично-допустимих норм забруднень по регіонах України та зокрема Кривбасу, а пожвавлення викликали особливості сприятливих умов для розмноження «невидимих ворогів» - пліснявих грибів, вірусів, бактерій, що негативно впливають на якість продуктів та шкідливі для організму людини.

 

 

Студенти груп ХТ-19-3, ХТ-19-1с, РС-19-2 брали активну участь у обговоренні, щодо відповідальності за порушення ГДН, про методи запобігання впливу шкідливих екологічних чинників на конкретних прикладах (порушення умов зберігання, транспортування, обробки тощо) було доведено значний негативний вплив на здоров’я та життя людини. Студенти КДКЕТ поділились з учнями набутими знання та досвідом виробничої практики, розповіли про престижність майбутньої професії та її попит на ринку праці в Україні та за кордоном.

 

Підсумовуючи можна впевнено сказати - такі заходи сприяють розвитку спілкування між студентами та школярами, додають впевненості та навчають вести діалог, дискусію, виступати перед аудиторією, розвивають логічне мислення та кругозір.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ