Події

 

День незалежності України в польському містечку Устроніє Морскає

 

24 серпня 2017 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відсвяткували день незалежності України в польському містечку Устроніє морскає, на території бази відпочинку «Вжос». Завдяки договору, укладеному між польським підприємством Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (м. Колобжег) та навчальним закладом, найкращі студенти технікуму за спеціальностями «Виробництво харчової продукції» та «Готельне обслуговування», підкорюючи європейський простір вже третій рік поспіль, освоюють практичні навички за своїм фахом.

 

 

Враховуючи євроінтеграційний напрямок нашої держави, у студентства КДКЕТ з’явилась ідея щодо ознайомлення польського панства «Вжос» з українськими традиціями.

 

В зал, прикрашений рушниками та прапором України, в супроводжені українських пісень, наші дівчата в українських костюмах виносили відвідувачам наготовлені традиційні страви: борщ, пампушки, голубці, вареники, котлети по полтавські, пиріжки з різними начинками та ін..

 

 

Відпочиваючі та гості заходу щиро дякували організаторам, і на сайті бази відпочинку залишили безліч гарних відгуків про смачну українську кухню та красу і ввічливість наших студенток.

 

Дана співпраця має позитивні наслідки, адже наші студенти не тільки формують свої професійні вміння, а ще й обмінялись європейським досвідом, підвищили престижність України!

 

 

Дякуємо організаторам заходу і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ