Події

 

Урок мужності «Чорнобиля гіркий полин…»

 

24 квітня 2019 року в стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму студентами групи ХТ-17-1 (куратор Верещук О.С.) був проведений урок мужності «Чорнобиля гіркий полин…» до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

 

Захід мав на меті розширення знань студентів про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації для усього живого, виховання людяності, доброти та згуртованості, любові до рідного краю. На урок були запрошені студенти І курсу групи ГС-18-1 (куратор Лакомова О.В.).

 

 

Цього дня учасники заходу згадували про трагічну подію, яка чорною датою увійшла до літопису людської цивілізації, вшанували пам’ять загиблих, які мужньо стали у двобій з вогнем, брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. У різних формах, як-то інсценізація, хореографічна композиція, декламування віршів, тематичні відеоролики, врочиста хвилина мовчання, молодь переконалася у необхідності берегти довкілля та цінувати власне життя.

 

Напевно, висновки, зроблені під час заходу зводяться до єдиної думки: навряд чи людство обійдеться без атомних станцій, але зробити їх надійнішими — у наших силах, не проводити сумнівних та небезпечних експериментів — наш здоровий глузд, вміти ефективно діяти в умовах техногенних аварій — наш обов’язок.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ