Події

 

Діяльність у рамках волонтерського проекту «з Україною в серці»

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум продовжує активну діяльність у рамках волонтерського патріотичного проекту «З Україною в серці», традиційно виявляючи щиру турботу про бійців в зоні ООС (АТО), прагнучи подарувати частинку свята і тепла їх хоробрим серцям.

 

Протягом квітня викладачі та студенти технікуму спільними зусиллями зібрали кошти (близько 15 000 грн.) для допомоги військовим, за рахунок яких були сформовані подарункові набори «Великодній кошик» у кількості 50 шт. і 24 квітня передані бійцям на передову. Завдяки сприянню працівників Центру допомоги учасникам АТО та їх сім'ям, гостинці найближчим часом знайдуть своїх адресатів. Подарункові набори містять найнеобхідніші речі і смаколики з суто українським колоритом:

 

- ліки;

- чай;

- засоби гігієни (рідке мило, зубні щітки, вологі серветки, туалетний папір);

- цигарки;

- цукерки;

- два види сала;

- ковбаса;

- великодні кекси.

 

 

Студенти з щирою любов’ю і професійною майстерністю власноруч виготовляли запашне сало, духмяні паски. Традиційно, солдатські серця зігріють душевні листи від студентів технікуму із найщирішими вітаннями з весняними святами та побажаннями скорішої перемоги. Окрім того, до рук вояків потрапить особливий символ єднання і перемоги – український прапор з музейного куточку технікуму, який побував у багатьох місцях бойових дій і зібрав на своєму полі численні підписи наших героїв. З нетерпінням будемо чекати нові послання та побажання від бійців з фронту.

 

Акція нікого не лишила байдужим, кожен прагнув зробити свій внесок на знак підтримки, єдності, світлих сподівань. Студентсько-педагогічний колектив спрацював як згуртована команда патріотів, сподіваючись, що невдовзі настане той час, коли подібна допомога виявиться непотрібною, і воїни повернуться додому, у спокійне життя. Адже волонтерські проекти по-справжньому радують у мирних умовах, під ясним не задимленим небом.

 

З Україною в серці, з перемогою в думках, зі свободою у мріях, захисники, ми завжди з вами, скоріш повертайтесь!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ